Konto studenckie w Inteligo

Bank Inteligo funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Rok później konta Inteligo zostały prowadzone przez PKO Bank Polski. Bank Inteligo chce w jak najprzejrzystszy sposób przedstawić swoim klientom oferty oraz umożliwić im zarządzanie swoimi pieniędzmi. W związku z tym stawia na prosty i estetyczny serwis internetowy służący do obsługi konta.

Jak każdy bank dysponuje wieloma ofertami, które stara się dostosować do różnej grupy klientów, aby były dla nich jak najkorzystniejsze. Jedną z takich możliwości jest założenie Konta Indywidualnego.

Założenie konta oraz jego prowadzenie nic nie kosztuje. Nie płacimy również za krajowe przelewy przez Internet, wydanie karty i ( w przypadku gdy zrobimy w ciągu miesiąca zakupy na minimum 100 zł kartą płatniczą) jej użytkowanie. Darmowe bankomaty, z których można korzystać to PKO Banku Polskiego, eService i BZ WBK.
Boan umożliwia dostęp do swojego konta za pomocą strony Internetowej, Mobilnego serwisu Inteligo/WAP, kanału SMS, a także serwisu telefonicznego. Każdy znajdzie odpowiedni sposób dla siebie, dzięki czemu szybki i łatwo możemy dokonać wszelkich transakcji.

Konto Indywidualne w Inteligo można już założyć mając 13 lat, a także dla obcokrajowców, w przypadku gdy są oni rezydentami w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. „Prawo dewizowe”.

Kolejną zaletą prowadzenia konta jest możliwość wyboru narzędzi, którymi chcemy się posługiwać do potwierdzenia operacji bankowych. Do wyboru mamy kartę zdrapkę, hasło sms-owe oraz nowość- token do zainstalowania w telefonie komórkowym, który polega na darmowym generowaniu kodów potwierdzających operację.
Wprowadzona od niedawna usługa BILIX jest niezwykłym udogodnieniem. Umożliwia przesyłanie rachunków czy faktur, które trafiają bezpośrednio do serwisu transakcyjnego odbiorcy i regulowanie ich za pomocą jednego kliknięcia. Zwalnia to z konieczności wypełniania dodatkowych formularzy co zdecydowanie zaoszczędzi mnóstwo czasu i gwarantuje wygodę. Usługa ta zapewnia również terminowość. Kontrolowanie tego kiedy rachunek ma zostać opłacony, łatwość zarządzania płatnościami oraz gwarantuje bezpieczeństwo.

GD Star Rating
loading...
Konto studenckie w Inteligo, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *