1 Konto w Credit Agricole

Credit Agricole jest bankiem, który koncentruje się na budowaniu dobrych relacji ze swoimi klientami. Jako bank detaliczny charakteryzuje się profesjonalizmem. Z jego produktów można korzystać zarówno za pośrednictwem telefonu jak i Internetu oraz, oczywiście, w placówkach bankowych. W ofercie banku znajdują się pakiety kont osobistych, karty kredytowe, produkty oszczędnościowe, kredyty hipoteczne oraz fundusze inwestycyjne. Bank jest również liderem na rynku, jeżeli chodzi o kredyty konsumenckie, gotówkowe oraz samochodowe.

1 Konto jest kontem przeznaczonym tylko dla studentów. Jego prowadzenie jest darmowe. W zamian za to jego użytkownik otrzymuje bardzo wiele możliwości oraz dostępnych usług bankowych.
Pieniądze można wypłacać z przeszło trzech tysięcy dwustu bankomatów na terenie całego kraju.

Przelewy są całkowicie darmowe, niezależnie czy wykonuje się je przez Internet czy telefon. Istnieje również możliwość bezpłatnego wyrobienia sobie tak zwanego tokena, który w sposób bezpieczny dostarcza przesyłane pieniądze na konta innych osób. Opłata za użytkowanie karty debetowej VisaStudent wynosi tylko 2 zł za każdy miesiąc korzystania z niej, aczkolwiek kiedy wysokość miesięcznych transakcji bezgotówkowych przekroczy 100 złotych, opłata ta nie jest pobierana. Z Konta Student można również bez problemu doładowywać telefon komórkowy, za co jeszcze się otrzyma piętnaście procent bonusu od doładowania. Przykładowo w momencie, kiedy nie jest się zwolnionym z żadnych opłat, a doładowuje się telefon kwotą pięćdziesięciu złotych co miesiąc, można dzięki temu być jeszcze na plusie o trzy złote. Jest to konto godne polecenia, dlatego zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą, ponieważ nie na nic do stracenia.

Jedna myśl na “1 Konto w Credit Agricole

  1. Wybrałam konto w sprawdzonym banku z kompetentną obsługą, prowadzenie i kartę mam za free. Kasę podglądam sobie na ipko więc wszystko wiem i zawsze mogę sprawdzić 🙂 aaa … konto to Konto dla młodych (pko bp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry