Darmowe konto Nest Bank – czy warto?

Nest Bank jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje w pełni darmowe studenckie konto bankowe:

Studiowanie w znakomitej większości przypadków wiąże się z opuszczeniem domu rodzinnego i wyjazdem do innego, oddalonego od niego miasta. Jednak z drugiej strony, studia najczęściej sponsorowane są przez rodziców studenta, więc by nie musieć zbyt często wybierać się w podróż do domu celem pobrania pieniędzy od rodziców, zdecydowana większość studentów decyduje się na założenie konta bankowego. Z tego też powodu wiele banków ma w swojej ofercie propozycje rachunków bankowych nakierowanych wyłącznie na studentów.

Jedną z opcji, a zarazem najlepszą z nich, jest konto w wirtualnym banku Nest Bank. W naszym rankingu osobistych kont studenckich, niezmiennie już od ponad 8 miesięcy zajmuje ono pierwsze miejsce, wyprzedzając konta w bankach takich jak mBank, ING, PKO, Bank Millennium, Eurobank.

Największą zaletą posiadania rachunku bankowego w Nest Bank jest to, że nie tylko jest darmowe, ale wręcz przynosi zyski! Dzieje się tak dzięki wysokiemu, 2% oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym Nest Oszczędności.

Należy również dodać, że konto studenckie w Nest Bank daje możliwość wyrobienia i użytkowania za darmo karty debetowej. Dodatkowe zalety stanowią także możliwości wykonywania bezpłatnych przelewów internetowych oraz korzystania bez dodatkowych opłat ze wszystkich bankomatów w kraju.

Jakby tego było mało, Wirtualny Oddział banku w połączeniu z systemem bankowości mobilnej sprawia, że mamy dostęp do swojego rachunku 24 godziny na dobę, przez cały rok, z każdego miejsca na świecie. Jako ciekawostkę należy również dodać, że posiadacze rachunku w Smart Banku mogą również wykonywać przelewy na Facebooku, oraz posiadają bezpłatny dostęp do filmów i muzyki, czy rabat na zakup gier.

3 myśli na “Darmowe konto Nest Bank – czy warto?

  1. Potwierdzam. Smart Bank to jedno z nielicznych kont dostępnych w Polsce, ktore jest darmowe, czyli idealne dla studenta:)

  2. hej dzisiaj , po wykonaniu przelewu 200euro z konta smart banku walutowego na konto w ing rowniez walutowe w euro , smart pobral mi 18 euro prowizji za ten przelew , mistrzostwo

  3. Potwierdzam, za posiadanie konta w Smart Banku, nie trzeba nic płacić. z Moich poszukiwań wynika , ze to jest jedyny bank, który ma darmowe konto bez żadnych gwiazdek w postaci jakiś sald czy minimalnych wpływów.

    w Smarcie poprostu najważniejsze rzeczy sa bezpłatne tj. uzytkowanie konta, krta do konta czy przelewy przez neta.

    Wg mnie to konto jest dla każdego studenta idealne 🙂

    Mam tylko nadzieje że z czasem nie wprowadzą opłat tak jak to było z mbankiem swego czasu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry