Internetowe konto e-direct w Volkswagen Banku

Volkswagen Bank jest bankiem, który umożliwia zaciąganie kredytów gotówkowych oraz na samochód, leasing pojazdów, ubezpieczenia komunikacyjne oraz przekazanie środków pieniężnych na lokaty. Konta jakie w tym banku można otworzyć to: osobiste, oszczędnościowe oraz firmowe. Jest to najlepiej wyposażony bank dla osób chcących zaciągnąć kredyt na wymarzony samochód marki volkswagen. Wszystkie formalności z tym związane są zawsze załatwiane szybko i sprawnie. Warto jest bliżej poznać ofertę banku.

Konto e-direct jest kontem osobistym, które może założyć sobie praktycznie każdy. To nowoczesne konto zostało wyposażone w pełny pakiet potrzebnych usług oraz bardzo wysokie odsetki – porównując je, a tradycyjne konta. Konto e-direct można otworzyć oraz prowadzić całkowicie za darmo. Wszystkie przelewy oraz zlecenia dokonywane przez Internet są całkowicie zwolnione z jakichkolwiek opłat. Każdy posiadacz konta otrzyma również darmową kartę VISA i Token, którymi będzie można wypłacać pieniądze za zero złotych ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak założyć internetowe konto e-direct? To proste. Wystarczy tylko złożyć wniosek przez Internet i zaczekać na kontakt telefoniczny konsultanta banku. Umowa zostanie dostarczona bezpośrednio do domu przez kuriera, które następnie przekaże on do banku. Jest to w czasach dzisiejszych najlepszy i najszybszy sposób na załatwienie wszystkich formalności. Zwłaszcza, jeżeli nie chce się wychodzić z domu. Istnieje również możliwość założenia lokaty oprocentowanej do 5,25 procent.

Internauci bardzo sobie cenią to konto, ponieważ jest ono całkowicie darmowe, a limit zadłużenia może być bardzo wysoki, pomimo iż wpływają na rachunek bankowy niewielkie sumy pieniędzy. W rankingu Gazety Prawnej Konto e-direct uchodzi za jedno z trzech najlepszych w Polsce. Szybki telefoniczny oraz internetowy dostęp do konta sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na założenie tego rachunku osobistego. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z ofertą Volkswagen Banku, ponieważ jest on jednym z najlepszych banków w naszym kraju.

Jedna myśl na “Internetowe konto e-direct w Volkswagen Banku

  1. Nie jest prawdą, że wypłaty z bankomatów są bez opłat. Owszem, pod warunkiem wypłaty co najmniej kwoty 400 zł. Poniżej – każda wypłata kosztuje 1,5zł.
    Poza tym kartą do tego konta nie można płacić przez internet.
    Dla młodych to wcale nie jest dobra oferta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry