Internetowe konto e-direct w Volkswagen Banku

Volkswagen Bank jest bankiem, który umożliwia zaciąganie kredytów gotówkowych oraz na samochód, leasing pojazdów, ubezpieczenia komunikacyjne oraz przekazanie środków pieniężnych na lokaty. Konta jakie w tym banku można otworzyć to: osobiste, oszczędnościowe oraz firmowe. Jest to najlepiej wyposażony bank dla osób chcących zaciągnąć kredyt na wymarzony samochód marki volkswagen. Wszystkie formalności z tym związane są zawsze załatwiane szybko i sprawnie. Warto jest bliżej poznać ofertę banku.

Konto e-direct jest kontem osobistym, które może założyć sobie praktycznie każdy. To nowoczesne konto zostało wyposażone w pełny pakiet potrzebnych usług oraz bardzo wysokie odsetki – porównując je, a tradycyjne konta. Konto e-direct można otworzyć oraz prowadzić całkowicie za darmo. Wszystkie przelewy oraz zlecenia dokonywane przez Internet są całkowicie zwolnione z jakichkolwiek opłat. Każdy posiadacz konta otrzyma również darmową kartę VISA i Token, którymi będzie można wypłacać pieniądze za zero złotych ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak założyć internetowe konto e-direct? To proste. Wystarczy tylko złożyć wniosek przez Internet i zaczekać na kontakt telefoniczny konsultanta banku. Umowa zostanie dostarczona bezpośrednio do domu przez kuriera, które następnie przekaże on do banku. Jest to w czasach dzisiejszych najlepszy i najszybszy sposób na załatwienie wszystkich formalności. Zwłaszcza, jeżeli nie chce się wychodzić z domu. Istnieje również możliwość założenia lokaty oprocentowanej do 5,25 procent.

Internauci bardzo sobie cenią to konto, ponieważ jest ono całkowicie darmowe, a limit zadłużenia może być bardzo wysoki, pomimo iż wpływają na rachunek bankowy niewielkie sumy pieniędzy. W rankingu Gazety Prawnej Konto e-direct uchodzi za jedno z trzech najlepszych w Polsce. Szybki telefoniczny oraz internetowy dostęp do konta sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na założenie tego rachunku osobistego. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z ofertą Volkswagen Banku, ponieważ jest on jednym z najlepszych banków w naszym kraju.

Jedna myśl na “Internetowe konto e-direct w Volkswagen Banku

  1. Nie jest prawdą, że wypłaty z bankomatów są bez opłat. Owszem, pod warunkiem wypłaty co najmniej kwoty 400 zł. Poniżej – każda wypłata kosztuje 1,5zł.
    Poza tym kartą do tego konta nie można płacić przez internet.
    Dla młodych to wcale nie jest dobra oferta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry