Konto Citione Direct w Citi Handlowym

Dla Citi Handlowego Banku najważniejsze jest zbudowanie partnerskich relacji z klientami. W ofercie banku znajdują się rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb, innowacyjne oraz nowoczesne produkty oraz całodobowy dostęp do produktów przez telefon i Internet. Bank posiada również w swojej ofercie usługi runku kapitałowego, jakie proponuje Dom Maklerski BH S.A.. Citi Handlowy jest wyróżniany mnóstwem prestiżowych tytułów, co sprawia, iż ludzie ufają mu z każdym dniem jeszcze bardziej. Najważniejsze jest wspólne zaufanie.

Citione Direct jest kontem wielofunkcyjnym. Jest możliwe zarządzanie nim poprzez Citi Mobile. Konto to jest proponowane wszystkim ludziom, którzy chcą posiadać swobodny dostęp do własnych zasobów finansowych, zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i telefonu. Za prowadzenie konta jest niestety pobierana opłata w wysokości siedmiu złotych, natomiast w przypadku comiesięcznych wpływów na kwotę ponad tysiąca pięciuset złotych jest już całkowicie zwolnione z opłat. Internetowe przelewy zagraniczne i krajowe są zwolnione z wszelkich opłat. Wypłaty darmowe tylko w bankomatach oddziałów banku, a raz w miesiącu w dowolnym bankomacie w całym naszym kraju. Karta płatnicza MarterCard daje również swobodę płacenia za zrobione zakupy w sieci.

Posiadając konto Citione Direct istnieje również możliwość bezpłatnego otworzenia i prowadzenia konta w obcej walucie. Można również dobrać dla siebie odpowiednią lokatę w walucie polskiej lub obcej oraz na odpowiedni czas, który wynosi od jednego tygodnia do jednego roku. Co najważniejsze można również za pośrednictwem Cash Backu wypłacać pieniądze w kasach sklepów, stacji benzynowych oraz aptek na terenie całej Polski oraz u naszych zachodnich sąsiadów – Niemczech i Anglii. Konto to daje wiele możliwości co sprawia, iż ludzie bardzo chętnie z niego korzystają. Wszystkie e-wyciągi są darmowe, także można w każdy sposób swobodnie i bez problemów kontrolować wszystkie przychody i rozchody. Zachęcam, chociaż do bardziej szczegółowego zapoznania się z kontem Citione Direct.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry