Konto Direct dla studenta w ING Banku Śląskim

Bank Ing jest jednym z pewnością z popularniejszych banków. Jego celem jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez stosowanie nowoczesnej technologii jak i rozbudowanie kanałów dystrybucji oraz świadczenie jak najwyższej jakości usług finansowych. Bank swoją działalność rozpoczął na początku 1989 roku, tak więc posiada już ponad dwadzieścia lat doświadczenia, a co za tym idzie dobrze zna potrzeby klienta.

Zadowolenie klienta wiąże się z jak najkorzystniejszymi ofertami, które bank może zaoferować. Jedną z propozycji banku ING jest korzystanie z Konta Direct. Jest to bezpłatne konto, które oferuje swoim klientom wiele możliwości. Prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, klient posiada możliwość korzystania za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bez żadnych opłat można także robić przelewy przez Internet oraz telefon, a także otrzymać bezpłatną kartę VISA bądź MAESTRO.

Dzięki dostępowi do konta przez Internet zyskuje się wiele czasu. Szybko i łatwo można dokonać przelewu, założyć lokatę, doładować swój telefon czy też spłacić swoją kartę kredytową. Przegląd i historia wszelkich transakcji jest dostępna w każdej chwili.

W momencie gdy klient otrzymuje stałe dochody, które wynoszą minimum 800 zł, bank oferuje otrzymanie dodatkowych pieniędzy nie przekraczających dwukrotności otrzymywanych zarobków. Jeżeli przez 6 miesięcy wpływy te są regularne istnieje możliwość zwiększenia limitu zadłużenia.

Kolejną z atrakcyjnych ofert konta Direct jest możliwość stworzenia własnej karty Visa czy też Maestro, na której możemy umieścić chociażby swoje zdjęci bądź inny dowolny obraz. Posiadanie karty jest z pewnością ogromnym ułatwieniem, dzięki niej w wygodny sposób można dokonywać zakupów bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji, wypłacić gotówkę z dowolnych bankomatów bądź sprawdzić stan swojego konta w dowolnym momencie. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnej wpłaty gotówki we wpłatomatach ING.

Ponadto dzięki serwisowi Halo Śląski w prosty i szybki sposób można zarządzać swoim kontem przez telefon komórkowy bądź też stacjonarny. Korzystanie z owej usługi jest bezpłatne. Istnieje możliwość wybrania automatycznej usługi bądź zlecić konkretną operację na rachunku poprzez rozmowę z konsultantem Banku. Jest to z pewnością niezwykle wygodne rozwiązanie wówczas gdy możliwość skorzystania z Internetu czy też dostęp do bankomatu jest niemożliwe.

Jedna myśl na “Konto Direct dla studenta w ING Banku Śląskim

  1. Ja polecam konto Direct w ING Bank Śląski obecnie mają chyba najlepsze konta osobiste dla studentów. Przynajmniej w w wielu rankingach jest ten bank w czołówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry