Konto dla Młodych w PKO

Bank PKO SA (Powszechna Kasa Oszczędności) to jeden z najstarszych banków, utworzonych na ziemiach polskich – powstał jeszcze przed druga wojna światową, w 1919 roku. Bank ten wchłonął Bank Pocztowy, ponad 40% akcji PKO BP ma skarb państwa, co skłania coraz więcej klientów do korzystania z usług właśnie tego banku, jako banku najbardziej pewnego i stabilnego na polskim rynku, któremu nie grozi bankructwo.

Oferta banku jest bardzo rozbudowana. Najlepsze oferty znajdą tutaj nie tylko klienci indywidualni, ale także mniejsze i większe przedsiębiorstwa, a także instytucje państwowe. Warto jest zapoznać się z nowościami banku, który przygotowuje okresowo atrakcyjne promocje dla poszczególnych klientów. Bank posiada rozbudowaną stronę internetową, na której znajduje się opis wszelkich nowości oraz dostępnych produktów.

 

Studenci, którzy chcą otworzyć sobie konto w Banku PKO, mogą skorzystać z oferty Banku PKO, który oferuje otworzenie rachunku bankowego za darmo, a ponadto prowadzenie go przez pierwsze pół roku całkowicie za darmo – bez opłat za korzystanie z iPKO, realizację przelewów krajowych przez internet, wydanie karty debetowej. Jednak, aby skorzystać z tej promocji, trzeba także zrzec się dostawania wyciągu papierowego z rachunku, co w rezultacie jest czymś, z czego rzadko ktokolwiek korzysta. Istnieje także możliwość przekształcenia konta Graffiti w PKO w Superkonto Student. Jest to niesamowita wygoda, która daje możliwość zarządzania własnymi pieniędzmi bez ograniczeń czasowych, dzięki pośrednictwu internetu, a wszystko to odbywa się bez zbędnych opłat, które tak często naliczają sobie inne banki. Każdy oddział bank u służy ponadto swoim klientom w nadawaniu, odbieraniu przelewów oraz zarządzania lokatami. Superkonto Student to też możliwość definiowania przelewów i zleceń stałych.

 

Nie musimy także wspominać o podstawowym udogodnieniu, które spotyka klientów banku PKO – bank ten oferuje największą sieć bankomatów, punktów obsługi klienta. Inne udogodnienia poprawiające jakość dostępu do rachunku to możliwość korzystania z internetu, sieci telefonii komórkowej do obsługi rachunku.

 

Dodatkowo, studenci, którzy korzystają ze specjalnej oferty banku PKO, mogą liczyć na debet na koncie oraz prowadzenie kredytu odnawialnego w ramach rachunku. Konto dla studentów w PKO to także łatwiejszy dostęp do preferencyjnego kredytu studenckiego.

2 myśli na “Konto dla Młodych w PKO

  1. Jakie warunki trzeba spełniać by mieć dostęp do debetu?Czy comiesieczne wpłaty z kredytu studenckiego wysatrcza?

    1. Z tego co wiem to po jakimś czasie możesz mieć dostęp do debetu. Jest to dobre konto dla studentów.Nic nie placi sie za prowadzenie i jest duzo bankomatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry