Konto Młodzieżowe w Getin Banku

Getin Bank posiada ofertę skierowaną do klientów indywidualnych oraz firm. Bank posiada blisko dwieście dwadzieścia oddziałów w każdym większym mieście naszego kraju. Getin Bank udziela kredytów gotówkowych, ratalnych oraz hipotecznych oraz przyjmuje lokaty terminowe w złotówkach oraz dewizach. Biorąc pod uwagę szybki rozwój banku oraz ilość klientów, jest on baniem godnym naszego zaufania. Getin Bank udziela także poręczeń oraz gwarancji bankowych, jak również zajmuje się factoringiem.

Konto Młodzieżowe jest przeznaczone bezpośrednio dla młodych osób, które chcą albo które chcemy oswoić z tematyką prowadzenia własnego rachunku oszczędnościowego. Dlaczego warto otworzyć dla dziecka właśnie to konto? Ponieważ jego prowadzenie jest całkowicie bezpłatne. Konto Młodzieżowe jest prowadzone w sposób niezależny I niezwiązany z kontem głównych, czyli rodziców, także nie ma żadnych podstaw do obawy, iż zostanie konto główne wyczyszczone z pieniędzy. Każdy rodzic może mieć swobodną kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi przez jego pociechę, co jest znacznym ułatwieniem dla zmartwionych opiekunów. Kiedy zajdzie taka potrzeba to określoną kwotę środków pieniężnych z konta głównego można przekazać w mgnieniu oka na konto dziecka.

Co trzeba zrobić, aby móc takie konto założyć? Wystarczy mieć ukończone trzynaście lat, lecz nie więcej jak dwadzieścia sześć. Minimalna miesięczna kwota, jaka musi się znaleźć na koncie to pięćdziesiąt złotych, a wszystkie zakupy będą mogły być realizowane przy użyciu karty płatniczej. Na skrzynkę mailową, co miesiąc będą przychodziły comiesięczne zestawienia wykonanych operacji. Za wykonanie każdego przelewu w Internecie bank pobiera opłatę w wysokości półtorej złotego.

Jak dla dziecka jest to bardzo kusząca oferta, a sami rodzice również będą z niej bardzo zadowoleni, ponieważ zawsze będą mogli mieć kontrolę nad wydawanymi środkami pieniężnymi przez swoje pociechy. W razie potrzeby również jest możliwość szybkiego przekazania funduszy pieniężnych na konto równoległe. Zachęcamy do skorzystania z oferty, gdyż naprawdę warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry