Konto studenckie Eurokonto Intro w Pekao

Bank PKO należy do pionierów na polskim rynku bankowym. Jest to Bank z najdłuższa tradycją, a co za tym idzie, z największą liczba klientów obecnie, przez co można powiedzieć, że jest to monopolista na polskim rynku bankowym. Wiąże się z tym wszechstronność oferty banku – zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni znajdą tutaj ciekawą ofertę dla siebie. Bank PKO to bank, który ma monopol na udzielanie kredytów mieszkaniowych w Polsce.

 

Szczególna oferta banku PKO – Eurokonto Intro dla młodych to koto charakteryzujące się, jak każdy inny tego typu produkt, niskimi opłatami prowadzenia rachunku, a to ze względu na to, ze studenci zazwyczaj nie obracają na swoich kontach wielkimi kwotami pieniędzmi. Konto przeznaczone jest dla osób uczących się albo pracujących, które nie ukończyły jeszcze trzydziestego roku życia, można więc powiedzieć, że jest to konto dla początkujących użytkowników produktów bankowych.

 

Bank oferuje darmowe otworzenie rachunku oraz prowadzenie konta, a także za całodobowy dostęp do konta i wykonywanie na nim operacji za pomocą telefonu, co jest niespotykane w przypadku innych banków, które liczą sobie dodatkowe prowizje za dostęp przez telefon do konta. Oczywiście internetowy dostęp do konta również jest darmowy, podobnie jak wypłaty pieniędzy oraz dokonywanie innych operacji w placówce banku PKO.

 

Ponadto, użytkownicy konta PKO dla młodych mają możliwość korzystania z ubezpieczenia assistance, darmowo dodawanego przy utworzeniu rachunku. jest to assistance na nagłe wypadki oraz assistance informacyjny, tak bardzo przydatny w niespodziewanych sytuacjach oraz konieczności wykonania przez nas nieznanych nam operacji finansowych. Takiej pomocy zazwyczaj na próżno można szukać w przypadku innych kont bankowych, a jest ona szczególnie przydatna początkującym użytkownikom kont. Podstawowym jednak udogodnieniem dla użytkowników kont jest możliwość bez prowizyjnej wypłaty gotówki w ponad 20 000 bankomatów w całej Europie, co wysuwa na prowadzenie bank PKO spośród innych banków, należy tez pamiętać, że jest to bank o największej liczbie bankomatów w Polsce. Bank PKO udostępnia też użytkownikom konta dla młodych możliwość korzystania z licznych rabatów, a wśród nich jest 30% rabat na zakupy u Partnerów Programu rabatowego “Płać kartą, bo warto!”. Szczegółowe informacje należy znaleźć na stronie internetowej banku PKO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry