Studenckie konto internetowe w Banku Millenium

Bank Milenium S.A. to bank komercyjny, jego główna siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to bank powstały w okresie transformacji ustrojowych w Polsce – powstał jako Bank Inicjatyw Gospodarczych w 1989 roku. Jest to bank, który wyróżnia się tym, że jako pierwszy wszedł na giełdę papierów wartościowych oraz jako pierwszy w Polsce umożliwił swoim klientom dokonywanie operacji płatniczych za pomocą karty debetowej oraz kredytowej. Obecnie jest to bank znany szerzej pod nazwą Bank Millenium, którą to nazwę przejął w 2003 roku. Bank ma silne powiązania z portugalskim bankiem Banco Comercial Portugues. Jest to bank znany ze swoich kampanii reklamowych, w ktorych biorą udział wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz teatralnej i filmowej.

Bank Milenium szczególnie docenia klientów początkujących, jakimi są studenci. Osoby, które maja status studenta, mogą liczyć na Konto Osobiste Student czyli Konto Internetowe. Przynosi ono wiele korzyści. Między innymi Milenium zapewnia jego użytkownikom darmowe prowadzeni rachunku oraz darmową kartę debetową jeśli obroty na karcie wyniosą min. 100 zł miesięcznie. Istnieje także możliwość prowadzenia konta przez telefon i internet – zlecanie przelewów, zlecanie stałych opłat, a także sprawdzanie stanu konta. Na uwagę zasługuje Zwrot 1% od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą Millennium Maestro PayPass. Po każdym zleceniu dokonania przelewu można modyfikować zlecenie oraz płatność bez dodatkowych opłat, tak często stosowanych w innych bankach. Użytkownicy Konta Osobistego Student ponadto mogą korzystać z bankomatów banku Milenium oraz sieci Euronet.

Dodatkowym bonusem, na który mogą liczyć posiadacze konta studenckiego w banku Milenium to także posiadanie kart kredytowych oraz debetowych w atrakcyjnych cenach, a także możliwość ustalenia limitu na koncie osobistym. ponadto, klienci banku Milenium, którzy założyli sobie Konto Osobiste Student, mogą liczyć na niższe ceny za wszelkie produkty bankowe, zaczynając od ubezpieczeń, na funduszach inwestycyjnych oraz produktach oszczędnościowych kończąc.

Konto jest przeznaczone dla wszystkich tych, którzy mają status studenta i mogą korzystać z rozmaitych zniżek. Nie musisz więc być studentem studiów dziennych, równie dobrze możesz studiować zaocznie, albo uczyć się w szkole policealnej czy pomaturalnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry